AZ-Kompresory - Odborný informační server o výrobě, úpravách a využití stlačeného vzduchu
kompresory, stlačený vzduch, katalog firem, výběr kompresoru, poptávky | obsah

Výhody u nás

Proč zvolit náš katalog a systém poptávek ?

 • Přesné a podrobné informace

  Díky profesnímu zaměření serveru AZ kompresory jsme schopni evidovat a udržovat u jednotlivých firem velmi PŘESNÉ A PODROBNÉ INFORMACE o poskytovaných produktech a službách.

 • Přímé a přesné zacílení

  Podrobné informace o firmách nám umožňují poskytnout poptávajícím velmi PŘESNÉ A PŘÍMÉ ZACÍLENÍ na relevantní dodavetele. Poptávající se tak obrací na ty správné dodavatele.

 • Vysoká efektivita

  Díky přímému zacílení, nedochází k oslovení firem, které nejsou schopny požadované služby poskytnout. Tím výrazně šetříme čas a energii oběma stranám.

 • Rychlá a aktivní odezva

  Poptávající mají jistotu, že poptávku zasílají relevantním firmám. Dodavatelé dostávají poptávky, které odpovídají jejich skutečnému zaměření. To vede k oboustranně výhodnému a aktivnímu přístupu k jednání.

 • Vysoká atraktivita

  Dodavatelé nejsou nuceni náročně filtrovat příchozí poptávky a hledat ty, které jsou skutečně schopni uspokojit. Navíc obdrží informace v ucelené formě na kterou jsou zvyklí a také mají dispozici informace o přiměřeném počtu ostatních oslovených firem. Díky tomu jsou poptávky realizované prostřednictvím našeho serveru pro dodavatele vysoce aktraktivní.

další výhody pro poptávající

další výhody pro dodavatele

up up