AZ-Kompresory - Odborný informační server o výrobě, úpravách a využití stlačeného vzduchu
kompresory, stlačený vzduch, katalog firem, výběr kompresoru, poptávky | obsah

pro poptávající

Výhody u nás z pohledu poptávajících ?

 • Přesné a podrobné informace

  U jednotlivých firem evidujeme a udržujeme velmi PŘESNÉ A PODROBNÉ INFORMACE o poskytovaných produktech a službách. K dispozici tedy budete mít vedle podrobných kontaktních údajů, také přesné a konkrétní informace o zaměření firem.

 • Přímé a přesné zacílení

  Díky podrobným informacím o firmách Vám poskytneme velmi PŘESNÉ A PŘÍMÉ ZACÍLENÍ na relevantní dodavetele. Budete tak mít k dispozici seznam firem, které jsou schopny poskytnout Vám veškeré hledané služby, ať už je budete chtít kontaktovat přímo nebo prostřednictvním našeho systému poptávek.

 • Vysoká atraktivita poptávek

  Vzhledem k přesnému zacílení dostávají dodavatelé z našeho systému poptávky, které přesně odpovídají jejich zaměření. Poptávka má navíc standardní formu na kterou jsou dodavatelé zvyklí a obsahuje veškeré potřebné údaje pro jejich rychlou orientaci. Také je dodavatel informován o přiměřeném počtu ostatních oslovených firem. Díky všem těmto vlastnostem jsou poptávky realizované prostřednictvím našeho serveru pro dodavatele vysoce atraktivní.

 • Vysoká efektivita a aktivní odezva

  Pokud hledáte kvalitní řešení za přiměřenou cenu, nepotřebujete rozeslat poptávku desítkám firem, potřebujete ji rozeslat několika dodavatelům, kteří ale požadované produkty a služby skutečně reálně nabízejí. Díky přesnému zacílení prostřednicvtím našeho systému je to možné. Výběr vhodného dodavatele tak budete schopni realizovat mnohem efektivněji. Navíc Vám atraktivita poptávek zaslaných z našeho systému zajistí aktivní a rychlý přístup k jednání i ze strany dodavatele.

 • Okamžité oslovení Vámi vybraných dodavatelů

  Dodavatele, které si přejete oslovit, si u nás VYBERETE SAMI. My Vám 'jen' pomůžeme s orientací na trhu, s výběrem těch, kteří jsou pro Vás skutečně vhodnými adepty, a s rychlým a snadným vytvořením KVALITNĚ ZPRACOVANÉ POPTÁVKY. Poptávky, které vytvoříte prostřednictvím našeho serveru, jsou dodavatelům ODESLÁNY OKAMŽITĚ. Máte tak jistotu rychlé realizace celého výběrového řízení.

up up