AZ-Kompresory - Odborný informační server o výrobě, úpravách a využití stlačeného vzduchu
kompresory, stlačený vzduch, katalog firem, výběr kompresoru, poptávky | obsah

pro dodavatele

Výhody u nás z pohledu dodavatelů ?

 • Přesné a podrobné informace

  Registrací v našem katalogu máte možnost sdělit potencionálním zákazníkům informace nejen o oboru vaší firmy, ale především VELMI PŘESNÉ A PODROBNÉ INFORMACE o poskytovaných produktech a službách. Při hledání konkrétních řešení si vás tak poptávající naleznou snadněji.

 • Přímé a přesné zacílení

  Díky podrobným informacím o vámi nabízených produktech a službách jsme schopni vám zajistit velmi PŘESNÉ A PŘÍMÉ ZACÍLENÍ potencionálních zákazníků. Přímo osobně, nebo prostřednictvím našeho SYSTÉMU POPTÁVEK, se na vás budou obracet především zákazníci hledající služby, které skutečně poskytujete.

 • Garance atraktivity poptávek

  Poptávající, mají v našem systému poptávek k dispozici průvodce, díky němuž Vám můžeme zajistit přehlednou formu základních parametrů v zaslaných poptávkách. Velmi RYCHLE, JEDNODUŠE A EFEKTIVNĚ se tak v poptávce zorientujete. V každé poptávce Vám navíc poskytneme přesný POČET OSTATNÍCH OSLOVENÝCH FIREM. Vysokou hodnotu této informace při rozhodování o dalším přístupu k jednání, dále umocňujeme pozitivní motivací poptávajících k oslovení přiměřeného počtu firem.

 • Vysoká efektivita a úspěšnost

  Výraznou předností našeho systému je GARANCE ATRAKTIVITY POPTÁVEK, nikoli jejich vysokého počtu. Poptávající jsou díky přesnému zacílení našeho systému motivováni oslovit několik málo firem. To je výhodné jak pro ně, tak také pro Vás. Z našeho systému Vám budou přicházet především RELEVANTNÍ POPTÁVKY. U nás se vyvarujete nutnosti náročného vyhodnocování a filtrace příchozích poptávek, na ty skutečně zajímavé. Díky znalosti počtu ostatních oslovených firem, budete navíc schopni okamžitě posoudit případnou úspěšnost zaslané nabídky.

 • Možnost individuální poptávky

  Pokud si poptávající přeje oslovit cíleně jen vaši firmu, náš SYSTÉM POPTÁVEK mu to umožní. Rádi usnadníme práci s tvorbou kvalitní poptávky i zákazníkům, kteří si situaci na trhu dostupných dodavatelů vyhodnotili samostatně, nebo se na Vás chtějí obrátit jako na svého stálého a důvěryhodného dodavatele.

up up