AZ-Kompresory - Odborný informační server o výrobě, úpravách a využití stlačeného vzduchu
kompresory, stlačený vzduch, katalog firem, výběr kompresoru, poptávky | obsah

NAJÍT DODAVATELE

Jak rychle nalézt dodavatele ?

 • máte konkrétní představu o tom co hledáte ?
 • chcete se rychle dostat ke kontaktům a podrobným informacím o firmách ?
 • kontaktujete dodavatele raději osobně ? (NEZTRATÍTE možnost zaslat poptávku)
zvolte
PŘÍMÉ HLEDÁNÍ DODAVATELE
specifikujte
požadavky
vyberte si v seznamu
vyhovujících firem, zobrazte si vizitky, případně rozešlete poptávku

Jak snadno rozeslat poptávku ?

 • potřebujete pomoci s výběrem ?
 • chcete především rozeslat poptávku ?
 • upřednostňujete návrh řešení situace vašeho provozu ze strany dodavatele ?
zvolte
PRŮVODCE HLEDÁNÍM DODAVATELE
odpovězte
na otázky
vyberte si v seznamu
vyhovujících firem, rozešlete poptávku

Zorientujte se u nás. Je to snadné...

Na následujícím obrázku se můžete velmi rychle zorientovat v možnostech využití služeb katalogu firem našeho serveru. Zjistíte jak snadné je dostat se k potřebným informacím, a že odeslat poptávku přesně zacíleným firmám je otázkou několika málo minut.

system-poptavek-schema.gif, 17 kB

V našem katalogu firem evidujeme u jednotlivých dodavatelů velmi podrobné a přesné informace o nabízených produktech a službách. Díky těmto informacím jsme Vám schopni nabídnout velmi PŘESNÉ ZACÍLENÍ Vaší pozornosti pouze na firmy, které jsou Vám schopny poskytnout požadované služby. VYBERETE SI SAMI, které dodavatele konkrétně si přejete oslovit, ať už přímo nebo zasláním poptávky.

1. upřesnění požadavků na produkty a služby

Ať už u nás hledáte PŘÍMÉ KONTAKTY (emailové adresy, telefonní čísla, apod.), a nebo si přejete využít SYSTÉMU POPTÁVEK, budeme od Vás potřebovat informace o Vámi hledaných produktech a službách. Abychom Vám tento krok usnadnili, připravili jsme pro Vás dva různé způsoby specifikace služeb které hledáte. Můžete si tak vybrat ten, který Vám lépe vyhovuje.

 • PŘÍMÉ HLEDÁNÍ DODAVATELE

  Na stránce přímého hledání dodavatele Vám budou nabídnuty parametry produktů a služeb, tak jak je evidujeme u jednotlivých dodavatelů. Vy si jednoduchou volbou (zaškrtnutím) vyberete ty, které jsou pro Vás určující. Samozřejmě budete mít možnost omezit hledání jen na určitý region.

  Tento způsob specifikace hledaných služeb je velmi rychlý a vhodný především pro poptávající, kteří se dostatečně orientují v oboru a základních parametrech produktů.

 • PRŮVODCE HLEDÁNÍM DODAVATELE

  Průvodce hledáním dodavatele Vám postupně položí několik otázek, které jsou pro výběr vhodného řešení situace Vašeho provozu určující. Současně Vám vždy nabídne varianty odpovědi, s upřesněním a uvedením příkladů, tak aby jste mohli bezpotíží zvolit tu, který nejlépe odpovídá Vašim požadavkům. Po zodpovězení otázek budete mít samozřejmě možnost omezit hledání jen na určitý region.

  Tento způsob specifikace hledaných služeb je velmi snadný a vhodný především pro poptávájící, kteří si v oboru nejsou zcela jisti a rádi si nechají poradit.

  Současně tento způsob DOPORUČUJEME PRO ZASLÁNÍ POPTÁVKY, jelikož zvolené odpovědi se stanou součástí specifikace poptávky, která tak následně má v určení základních požadavků STANDARDNÍ FORMU a je tak díky rychlejší možné orientaci pro oslovené dodavatele atraktivnější.

  Poptávájícím orientujícím se v oboru, tento způsob při ZASLÁNÍ POPTÁVKY naopak usnadní rychlou specifikaci základních požadavků jednoduchou volbou (zaškrtnutím) odpovědí. Následně tedy budou moci v textu již jen krátce uvést případná specifika, a nebudou nuceni popisovat veškeré požadované parametry slovně.

2. výběr z vyhovujících dodavatelů

Po té co nám upřesníte Vaše požadavky, okamžitě vyhledáme v katalogu firem ty, které požadované produkty a služby nabízejí. V seznamu VYHOVUJÍCÍCH DODAVATELŮ si můžete jednoduše vybrat, zobrazit vizitky s podrobnými informacemi (emailové adresy, telefonní čísla, apod.), ale především označit ty, kterým jste se rozhodli zaslat poptávku.

Seznam vyhovujících dodavatelů má svá specifika. Ve výsledcích hledání budou samozřejmě vždy uvedeni pouze dodavatelé, poskytující požadované produkty a služby. Nicméně pokud použijete PŘÍMÉ HLEDÁNÍ DODAVATELE, budou ve výsledcích hledání uvedeny všechny firmy, bez ohledu na to, zda jim lze zaslat poptávku prostřednictvím našeho serveru či nikoli (v systému poptávek má dodavatel možnost zasílání poptávek zakázat). Pokud použijete PRŮVODCE HLEDÁNÍM DODAVATELE, budeme předpokládat, že Vaším cílem je především zaslat poptávku, a do výsledků hledání budou zařazeny pouze firmy s možností zaslání poptávky. Použitím průvodce si tak zajistíte větší možnost výběru dodavetelů k oslovení prostřednictvím zaslání poptávky.

3. PRŮVODCE ODESLÁNÍM POPTÁVKY & VIZITKA FIRMY

Přesné a podrobné informace o jednotlivých dodavatelích můžete okamžitě získat zobrazením VIZITKY FIRMY. Máte tak možnost si o dodavatelích udělat ucelený přehled, získat přesné kontaktní údaje a oslovit konkrétní dodavatele přímo, či osobně. K snadnému oslovení více vybraných dodavatelů doporučujeme využít našeho PRŮVODCE ODESLÁNÍM POPTÁVKY. Vaše poptávka bude mít formu, na kterou je dodavatel zvyklý a je schopen ji snadno a rychle vyhodnotit, a tedy i zpracovat nabídku.

Při použití PRŮVODCE ODESLÁNÍM POPTÁVKY jednoduše uvedete Vaše kontaktní údaje, upřesníte některé další požadavky na zpracování nabídky a především uvedete bližší podrobnosti o produktech a službách, které požadujete. Uvedení základních parametrů si můžete usnadnit použitím PRŮVODCE HLEDÁNÍM DODAVATELE, jak bylo uvedeno výše. Následně potvrdíte odeslání poptávky vybraným dodavatelům a zbývá se jen těšit na nabídky.

up up